[Rozmiar: 1369 bajtów][Rozmiar: 1942 bajtów][Rozmiar: 1613 bajtów][Rozmiar: 2038 bajtów][Rozmiar: 1100 bajtów][Rozmiar: 1379 bajtów][Rozmiar: 385 bajtów]
O SZKOLE

Szkoła Języków Obcych „GLOTTIS” istnieje na rynku usług edukacyjnych w Brzegu od 1992 roku, oferując szkolenia z zakresu języków obcych, zarówno stacjonarne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również dla firm i instytucji.

 

Od samego początku istnienia szkoła stawiała na jakość nauczania oraz na rozsądne ceny - te cechy pozostały do dziś. Małe grupy to indywidualne podejście do każdego ucznia.

 

Warto też spróbować porównać ją z ofertami innych szkół, aby przekonać się o różnicach, które powodują, że nasza szkoła jest najczęściej wybierana przez wymagających klientów, ceniących efektywną naukę w małych grupach. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Najistotniejszą dla nas rzeczą jest zadowolenie oraz uznanie naszych Klientów, którzy kontynuują naukę języków na kolejnych poziomach zaawansowania i co bardzo ważne polecają naszą szkołę znajomym.

 

Naszym najmocniejszym atutem jest nasz starannie dobrany, zawsze kompetentny i miły personel. Nasza kadra lektorska to wysoko wykwalifikowani specjaliści, z wykształceniem filologicznym, z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym i predyspozycjami do nauczania języków obcych. To właśnie ich wiedza , specjalizacje oraz doświadczenie tworzy jakość naszej szkoły.

 

Mając na uwadze skuteczność i atrakcyjność nauki proponujemy dodatkowe, bezpłatne zajęcia konwersacyjne, możliwość korzystania z internetu (WiFi) oraz tematyczne materiały dodatkowe przygotowywane przez lektorów. Zajęcia prowadzimy wykorzystując podręczniki najbardziej uznanych w szkolnictwie wydawnictw. Siedziba Szkoły mieści się w ścisłym centrum Brzegu. Komfortowo wyposażone sale i kameralna atmosfera stwarzają idealne warunki do nauki. Wyróżnia nas jakość.